Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování a výsledky

  Rozlosování Zima 2019     
                          Zápis
    domácí   hosté         došel
  1.kolo                
  01.12.2018 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Homole Team 13 : 23   ano
  02.12.2018 Blochin Team Býčkovice : Tygři Chudoslavice 25 : 11   ano
                           
  2.kolo                
  08.12.2018 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Blochin Team Býčkovice 20 : 16   ano
  09.12.2018 Homole Team : Tygři Chudoslavice 24 : 12   ano
                           
  3.kolo                
  16.12.2018 Blochin Team Býčkovice : Homole Team 19 : 17   ano
  15.12.2018 Tygři Chudoslavice : Rybáři z Krásňáku Býčkovice 21 : 15   ano
                           
  4.kolo                
  05.01.2019 Homole Team : Rybáři z Krásňáku Býčkovice 21 : 15   ano
  06.01.2019 Tygři Chudoslavice : Blochin Team Býčkovice 12 : 24   ano
                           
  5.kolo                
  12.01.2019 Blochin Team Býčkovice : Rybáři z Krásňáku Býčkovice 31 : 5   ano
  13.01.2019 Tygři Chudoslavice : Homole Team 11 : 25   ano
                           
  6.kolo                
  20.01.2019 Homole Team : Blochin Team Býčkovice 19 : 17   ano
  19.01.2019 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Tygři Chudoslavice 18 : 18   ano
                       
  7.kolo                
  26.01.2019 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Homole Team 14 : 22   ano
  27.01.2019 Blochin Team Býčkovice : Tygři Chudoslavice 23 : 13   ano
                           
  8.kolo                
  02.02.2019 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Blochin Team Býčkovice 13 : 23   ano
  03.02.2019 Homole Team : Tygři Chudoslavice 25 : 11   ano
                           
  9.kolo                
  10.02.2019 Blochin Team Býčkovice : Homole Team 22 : 14   ano
  09.02.2019 Tygři Chudoslavice : Rybáři z Krásňáku  14 : 22   ano
                           
  10.kolo                
  16.02.2019 Homole Team : Rybáři z Krásňáku Býčkovice 21 : 15   ano
  17.02.2019 Tygři Chudoslavice : Blochin Team Býčkovice 10 : 26   ano
                           
  11.kolo                
  23.02.2019 Blochin Team Býčkovice : Rybáři z Krásňáku Býčkovice 27 : 9   ano
  24.02.2019 Tygři Chudoslavice : Homole Team 13 : 23   ano
                           
  12.kolo                
  03.03.2019 Homole Team : Blochin Team Býčkovice 19 : 17   ano
  02.03.2019 Rybáři z Krásňáku Býčkovice : Tygři Chudoslavice 25 : 11   ano
                           
                           
   30.03.2019 Závěrečný turnaj jednotlivců a dvojic s vyhlášením ligy          
  14:00 Býčkovice Hostinec                    
                           
                           
  Jednotlivá utkání lze po dohodě předehrát jak v jiný den tak jiný čas, lze je i po dohodě     
  a nahlášení pořadateli odložit. Musí být ale dohrány nejpozději do následujícího kola.     
  Delší odklad výjimečně po nahlášení dohodnutého termínu a schválení pořadatelem.    
  Všechna utkání začínají v 15:00 hod.